Home > Products >  volkswagen golf 4 konsum karburanti in guinea

volkswagen golf 4 konsum karburanti in guinea

Golf 5---1.9 TDI Dokumentacioni 1 vit | Elbasan

Karburanti Naftë Targa

GOLF 4 NAFTE - TREGU I MAKINAVE

vw golf 4 nafte ne shitje golf 4 me nafte ne shitje golf 4 nafte makina ne shitje golf 4 nafte golf 4 nafte te perdorura shitet golf 4 2500 euro nafte tirane shitet golf 4 19 nafte golf 3 14 nafte shitet golf 4 nafte automatike golf4nafte golf 4 atumat nafte golf 4

Shitet golf 5 2007 1.6 b/ ga në Tiranë | VW Volkswagen Vetura | …

VW Volkswagen Modeli Golf Viti i prodhimit 2007 Karburanti Benzinë + Gaz Kilometrazha 250 000 - 299 999 VW Volkswagen Përshkrimi Shitet golf 5 viti 2007 1.6 benzin- gaz motorr i thjeshte imjanti stage.( konsum minimal 4-5 mij lek gaz per 100 km

VOLKSWAGEN GOLF 5 GOAL 1.9 TDI INDIVIDUAL SUPER …

VOLKSWAGEN GOLF 5 GOAL 1.9 TDI INDIVIDUAL -EURO 4 - FULL OPSIONAL DESIGNO -VITI 12/2006 -Seria HIGHLINE INDIVIDUAL -189000 KM ORIGJINALE -Kaio MANUALE -PILOT AUTOMATIK (Kontroll dhe limitim i shpejtesise se makines

Shitet golf 6 - Automobile.al

Volkswagen Modeli Golf Kilometrazhi 205.000 km Gjendja I Ri Karburanti Diesel (Naftë) Numri i dyerve të makinës 4/5 Numri i sediljeve 5 Ngjyra e jashtme Gri

2005'' Volkswagen Touran për shitje. Lushnjë, Shqipëri

Bledi - blini 2005'' Volkswagen Touran në motors.al! Ofertë e përballueshme për 2005'' Volkswagen Touran nga pronari në Shqipëri (Lushnjë)

2014'' Volkswagen Golf për shitje. Tiranë, Shqipëri

MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE DHE ESTETIKE, ME KONSUM FARE TE ULET KARBURANTI. KILOMETRAT ORIGJINALE 175 mije km (ME FATURA SHERBIMESH TE GJITHA). SHITET PER TE MARRE NJE MAKINE ME TE RE.

2010 Mercedes-Benz E E Argjendtë Ne Shitje - 11 500 Euro - …

Masa E Motorrit: 3500 cc,Kuaj Fuqi: 272, RPM: 6000, Torque: 349, Pesha E Makinës: 1735 kg, Gjatësia: 4869 mm, Gjerësia: 1928 mm, Lartësia: 1466 mm, Harxhim Karburanti (autostradë) 9 Litra/100km, Harxhim Karburanti (qytet) 13,1 Litra/100km, Kapaciteti i

2005'' Volkswagen Touran për shitje. Lushnjë, Shqipëri

Bledi - blini 2005'' Volkswagen Touran në motors.al! Ofertë e përballueshme për 2005'' Volkswagen Touran nga pronari në Shqipëri (Lushnjë)

2014'' Volkswagen Golf for sale. Tirane, Albania

Used 2014'' Volkswagen Golf Diesel Automatic 170000 km. SHITET VOLKSWAGEN GOLF 7. VITI 2014. MOTORR 1.6 NAFTE TDI. NGJYRE SHAMPANJE. XHAMA TE ZINJ ORIJINALE. DISQE ALUMINI MODEL “NEW” ME 4 GOMA TE REJA 100%..TAPICERI

Volkswagen, Polo, Viti 2016, Benzine | AutoBox.al

Volkswagen, Polo, Viti 2016, Manual, Benzine, , 999 cc, 65.000 km, Pasqyra elektrike, Sedilje me ngrohje, ABS, ESP, EBD, Sistem START/STOP, Frena Dore Elektrike, A/C: Standart, A/C: Clima, A/C: Clima - Bi-Zone, Bluetooth, Kompiuter ne Bord, Telefon

VW Golf VI 1.4 Benzine+Gaz BRC - Automobile.al

Karburanti. LPG. Të dhëna të tjera. Përshkrimi. VW Golf VI 1.4 Benzine+Gaz. 🔹Viti prodhimit 2009. 🔹Motorri 1.4cc (59kW/80PS) i thjeshte pa turbo Benzine+Gaz 100%. 🔹Emission Class : Euro 5. 🔹Km 233000 (te dokumentuara)

VW Volkswagen | Vetura në shitje | Tiranë | MirLir

Shitet Golf 4 1.4 Benzin+ Gas me letra per 1 vit Shitet VW Golf 4 1.4 benzin + gas -Taksa + Siguracion deri ne Dhjetor 2019 -VITI I PRODHIMIT 2000 Tiranë 12 mars 09:43

VW Golf VI 1.4 Benzine+Gaz BRC - Automobile.al

Karburanti. LPG. Të dhëna të tjera. Përshkrimi. VW Golf VI 1.4 Benzine+Gaz. 🔹Viti prodhimit 2009. 🔹Motorri 1.4cc (59kW/80PS) i thjeshte pa turbo Benzine+Gaz 100%. 🔹Emission Class : Euro 5. 🔹Km 233000 (te dokumentuara)

2007 Toyota RAV4 E Zezë Ne Shitje - 8 499 Euro - Elbasan, …

Volkswagen (6) Karburanti: Benzinë (11) Gas Natural (1) LPG (2) Naftë (18) Shteti: Shqipëri (31) Kosovë (2) Qyteti: Tiranë (25)

VW Volkswagen | Passat | Vetura në shitje | MirLir

VW Volkswagen | Passat | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri. Të gjitha. Automjete. Vetura. 1 - 50 nga 73 Shpallje. 7 foto. Vetura.

2014'' Volkswagen Golf for sale. Tirane, Albania

Used 2014'' Volkswagen Golf Diesel Automatic 170000 km. SHITET VOLKSWAGEN GOLF 7. VITI 2014. MOTORR 1.6 NAFTE TDI. NGJYRE SHAMPANJE. XHAMA TE ZINJ ORIJINALE. DISQE ALUMINI MODEL “NEW” ME 4 GOMA TE REJA 100%..TAPICERI

2005'' Volkswagen Touran për shitje. Lushnjë, Shqipëri

Bledi - blini 2005'' Volkswagen Touran në motors.al! Ofertë e përballueshme për 2005'' Volkswagen Touran nga pronari në Shqipëri (Lushnjë)

Shitet golf 5 2007 1.6 b/ ga në Tiranë | VW Volkswagen Vetura | …

VW Volkswagen Modeli Golf Viti i prodhimit 2007 Karburanti Benzinë + Gaz Kilometrazha 250 000 - 299 999 VW Volkswagen Përshkrimi Shitet golf 5 viti 2007 1.6 benzin- gaz motorr i thjeshte imjanti stage.( konsum minimal 4-5 mij lek gaz per 100 km

Shitet Golf 4 1.4 Benzin+ Ga në Tiranë | VW Volkswagen Vetura | …

VW Volkswagen Modeli Golf Viti i prodhimit 2000 Karburanti Benzinë + Gaz Kilometrazha 200 000 - 249 999 VW Volkswagen Përshkrimi Shitet VW Golf 4 1.4 benzin + gas -Taksa + Siguracion deri ne Dhjetor 2019-VITI I PRODHIMIT 2000 -215000 KM -Euro 4

VW GOLF 5 1.9 TDI (UNITED) 2008 | Kukës

Prodhuesi: VW Volkswagen Modeli: Golf Marka: Golf 5 UNITED Viti: 2008 Transmetuesi: Manual Kilometrazha: 200 000 - 210 000 Karburanti: Naftë Targa: Shqiptare Ngjyra: E zezë perl Komuna:Kukës Struktura e veturës: Hatchbac VOLKSWAGEN GOLF 5 1.9

Golf 4 IV - 1 Leuchtmittel LED Cree Linse Weiß …

Finden Sie Top-Angebote für Golf 4 IV - 1 Leuchtmittel LED Cree Linse Weiß Beleuchtung Rückfahr- Walk bei eBay. Kostenlose Lieferung für viele Artikel!

VOLKSWAGEN GOLF 5 GOAL 1.9 T në Tiranë | VW Volkswagen …

🇩🇪 VOLKSWAGEN GOLF 5 GOAL 1.9 TDI INDIVIDUAL -EURO 4 - FULL OPSIONAL DESIGNO -VITI 12/2006 -Seria HIGHLINE INDIVIDUAL -189000 KM ORIGJINALE -Kaio MANUALE -PILOT AUTOMATIK (Kontroll dhe limitim i s

Golf 5---1.9 TDI Dokumentacioni 1 vit | Elbasan

Karburanti Naftë Targa

Vetura në shitje | Rajoni i Tiranës | MirLir

Volkswagen Tiguan 2014 4Motion 4x4 â Forca Motorrike: 2.0 4x4 â Karburanti: Nafte â Kajo: Automatike â Targa: Dogane e Paguar (Ga Tiranë Sot, 20:56

Saranda AUTO Market - Posts | Facebook

Saranda AUTO Market, Sarandë. 769 likes · 1 talking about this. Saranda AUTO Market. Nese doni te porosisni nje mjet nga Gjermania, sipas te dhenave dhe buxhetit tuaj, atehere ndodheni ne vendin e

Golf 4 IV - 1 Leuchtmittel LED Cree Linse Weiß …

Finden Sie Top-Angebote für Golf 4 IV - 1 Leuchtmittel LED Cree Linse Weiß Beleuchtung Rückfahr- Walk bei eBay. Kostenlose Lieferung für viele Artikel!

1996 BMW 318 E Argjendtë Ne Shitje - 1 200 Euro - Tiranë, …

Volkswagen (8) Karburanti: Benzinë (13) Benzinë Super (1) Gas Natural (1) LPG (2) Naftë (26) Shteti: Shqipëri (42) Kosovë (2) Qyteti: Tiranë (25) Durrës (12)