Home > Products >  volkswagen golf 4 konsum karburanti function

volkswagen golf 4 konsum karburanti function

VW Volkswagen | Vetura në shitje | Tiranë | MirLir

Shitet Golf 4 1.4 Benzin+ Gas me letra per 1 vit Shitet VW Golf 4 1.4 benzin + gas -Taksa + Siguracion deri ne Dhjetor 2019 -VITI I PRODHIMIT 2000 Tiranë 12 mars 09:43

Shitet Golf 4 1.4 Benzin+ Ga në Tiranë | VW Volkswagen Vetura …

Golf Viti i prodhimit 2000 Karburanti Benzinë + Gaz Kilometrazha 200 000 - 249 999 VW Volkswagen Përshkrimi Shitet VW Golf 4 1.4 benzin + gas -Taksa + Siguracion deri ne Dhjetor 2019-VITI I PRODHIMIT 2000 -215000 KM - Impiant Gazi i montuar ne-Euro 4

the properties and uses of fluxes in molten aluminum …

Copper-Nickel Alloys: Properties, Processing, Appliions Source: German Copper Institute (DKI) 1. General information on Cu-Ni alloys 1.1 Historical 1.2 The Cu-Ni equilibrium diagram 1.3 Effect of alloying elements 1.4 Cu-Ni alloys in EN standards 1.5

Shitet Golf 4 1.4 Benzin+ Ga në Tiranë | VW Volkswagen Vetura | …

Golf Viti i prodhimit 2000 Karburanti Benzinë + Gaz Kilometrazha 200 000 - 249 999 VW Volkswagen Përshkrimi Shitet VW Golf 4 1.4 benzin + gas -Taksa + Siguracion deri ne Dhjetor 2019-VITI I PRODHIMIT 2000 -215000 KM - Impiant Gazi i montuar ne-Euro 4

2002'' BMW 330 për shitje. Tiranë, Shqipëri

-Instaluar Paket POWER BOX -20% me pak konsum karburanti dhe deri 40% rritje fuqie makines, version i 2014 -xDrive (Sistem Terheqje 4x4) -188 mij km te bera (origjinale te makines) - E Zeze, Tapiceri lekure Bezhe -Kaio Automatike dhe Steptronic, M + /

1996 BMW 318 E Argjendtë Ne Shitje - 1 200 Euro - Tiranë, …

Volkswagen (8) Karburanti: Benzinë (13) Benzinë Super (1) Gas Natural (1) LPG (2) Naftë (26) Shteti: Shqipëri (42) Kosovë (2) Qyteti: Tiranë (25) Durrës (12)

Shitja e Volkswagen në Shqipëri - faqja 2 - onlyauto.al

Volkswagen Golf viti 2013, E zezë, 1.6L, 228000km Timon Multifunksional + Marshe ne Timon F1, Pilot Automatik, Kompjuter Bordi, Park Asist, Sensor Parkimi 360grad, Eco Start/Stop, Auto Hold, Sensor Shiu, Sensor Drite, Sedilje me Ngrofje, Navigato.

Shitja e Volkswagen në Shqipëri - faqja 2 - onlyauto.al

Volkswagen Golf viti 2013, E zezë, 1.6L, 228000km Timon Multifunksional + Marshe ne Timon F1, Pilot Automatik, Kompjuter Bordi, Park Asist, Sensor Parkimi 360grad, Eco Start/Stop, Auto Hold, Sensor Shiu, Sensor Drite, Sedilje me Ngrofje, Navigato.

carnegie steel making process

27/4/2017· It was not until 1868, when Siemens succeeded in making steel from old iron rails, that the success of the process was fully demonstrated. Meanwhile, P. and E. Martin, of Sireul, France, had succeeded in making steel from a mixture of pig iron and

VW Golf 4 1.4 Benzin+ Gas me letra per 1 vit | Tiranë

Shitet VW Golf 4 1.4 benzin + gas -Taksa + Siguracion deri ne Dhjetor 2021-VITI I PRODHIMIT 2000 -287000 KM - Impiant Gazi i montuar ne gjermani BRC -Euro 4-Baxha xhami - Kaio MANUALE 5 MARSHE, - Ngjyrë gri metalizato, -Klima-RADIO - 4 xhama

Golf 5---1.9 TDI Dokumentacioni 1 vit | Elbasan

VW Volkswagen, Golf, Golf në gjithë Shqipërinë Golf 5---1.9 TDI Dokumentacioni 1 vit 3 700 EUR

2014'' Volkswagen Golf për shitje. Tiranë, Shqipëri

VW Golf 7—1.6 Diesel TDI ( I-e kuqe ) BLUEEMOTION ,4 X 4,Viti Prodhimit 03.12.2014 me 176.000 km , I Sapo ardhur nga Zvicra , I sapo targuar disqe alumini + gomat e reja michelin , 4x4 ,tregues parakalim ,start&stop,pasqyrat me yllje,me vetparking pilot

2005'' Volkswagen Touran për shitje. Lushnjë, Shqipëri

I/e përdorur E zezë 2005'' Volkswagen Touran Naftë Automatike 20000 km. VW Touran 2.0 TDI Viti fund 2004 e ardhur nga Zvicra. Kaio Automat,Navi Usb,Sedilje Mershini e shum opsione te tjera.Makina eshte ne super gjendje,motorr kaio perfekt.Goma te reja behari+4 goma te reja dimri,sherbimet te gjitha te bera,kit faze,nuk ka nevoje per asnje sherbim,km origjinale me liber,sh pak … Çmimi €4,900.

Cars for sale in Vlorë - onlyauto.al

Shitet makina ne gjendje shume te mire 1.4 benzine motor origjinal Japon. Kondicione. 4 xhama elektri. sensor shiu dhe dritash cdo gje funksionale 4 goma te reja 90 % + gome rezerve bashke m.

Shitja e Volkswagen në Shqipëri - faqja 3 - onlyauto.al

Volkswagen Golf viti 2009, E bardhë, 1.4L, 162000km GOLF 6; Forca mottorrike 1.4; Lloji i kajos Manuale; Karburanti benzin; Viti i prodhimit 11/2009; Pershkrim; Shitet Golf 6 viti 2009 me dogane te pagua; Motorr 1.4 benzin i thjesh.

VW Golf VI 1.4 Benzine+Gaz BRC - Automobile.al

Karburanti. LPG. Të dhëna të tjera. Përshkrimi. VW Golf VI 1.4 Benzine+Gaz. 🔹Viti prodhimit 2009. 🔹Motorri 1.4cc (59kW/80PS) i thjeshte pa turbo Benzine+Gaz 100%. 🔹Emission Class : Euro 5. 🔹Km 233000 (te dokumentuara)

2008 VW Volkswagen Golf në shitje në Shqipëria | Makina.al

🚘MARKA/MODELI VW GOLF 5📆VITI 2008🕹KAIO MANUAL KARBURANTI 2.0 NAFTE📱KONTAKT 0699938441 INFO SHTESE VOLKSWAGEN GOLF 5 GT SPORT, 2.0 NAFTE 140 HP, VITI I PRODHIMIT 2008, KAIO MANUALE 6+R, 175.000 KM

Autostop Albania - Posts | Facebook

Karburanti: Benzinë Cmimi: 24,000€ Tel: 0698022222 Opsionet shtesë: BMW 740 /3.0l konsum i ulet , sendile me ngrohje + ftohje , Timoni me ngrohje , Sensor Parkimi , Kamera rapa , Kroskoti 6VB , Lane change warning , Sensor shiu , Distronik , Drita

VW Golf 4 1.4 Benzin+ Gas me letra per 1 vit | Tiranë

Shitet VW Golf 4 1.4 benzin + gas -Taksa + Siguracion deri ne Dhjetor 2021-VITI I PRODHIMIT 2000 -287000 KM - Impiant Gazi i montuar ne gjermani BRC -Euro 4-Baxha xhami - Kaio MANUALE 5 MARSHE, - Ngjyrë gri metalizato, -Klima-RADIO - 4 xhama

GOLF 4 NAFTE - TREGU I MAKINAVE

Golf 4 nafte dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni vw golf 4 nafte ne shitje golf 4 me nafte ne shitje golf 4 nafte makina ne shitje golf 4 nafte golf 4 nafte te perdorura shitet golf 4 2500 euro nafte tirane shitet golf 4 19 nafte golf 3 14 nafte

VW Golf VI 1.4 Benzine+Gaz BRC - Automobile.al

Karburanti. LPG. Të dhëna të tjera. Përshkrimi. VW Golf VI 1.4 Benzine+Gaz. 🔹Viti prodhimit 2009. 🔹Motorri 1.4cc (59kW/80PS) i thjeshte pa turbo Benzine+Gaz 100%. 🔹Emission Class : Euro 5. 🔹Km 233000 (te dokumentuara)

2000 EURO

2,000 Euro Kavaje Shitet Vw Golf 4 1.9 Nafte Viti 2002 Manuale. 24.04.2021 (01:45):Shitet vw golf 4 1.9 nafte viti 2002 manuale makina posedon keto opsione: ->xhama elketrike ->pasqyra elektrike antiverbuese ->hapje yllje qendrore ->timon me 3 hapje ->kompjuter bordi …

Shitet golf 5 2007 1.6 b/ ga në Tiranë | VW Volkswagen Vetura | …

VW Volkswagen Modeli Golf Viti i prodhimit 2007 Karburanti Benzinë + Gaz Kilometrazha 250 000 - 299 999 VW Volkswagen Përshkrimi Shitet golf 5 viti 2007 1.6 benzin- gaz motorr i thjeshte imjanti stage.( konsum minimal 4-5 mij lek gaz per 100 km

Shitet Golf 4 1.4 Benzin+ Ga në Tiranë | VW Volkswagen Vetura …

Golf Viti i prodhimit 2000 Karburanti Benzinë + Gaz Kilometrazha 200 000 - 249 999 VW Volkswagen Përshkrimi Shitet VW Golf 4 1.4 benzin + gas -Taksa + Siguracion deri ne Dhjetor 2019-VITI I PRODHIMIT 2000 -215000 KM - Impiant Gazi i montuar ne-Euro 4

Volkswagen, Caddy, Viti 2007, Nafte | AutoBox.al

Volkswagen, Caddy, Viti 2007, Manual, Nafte, Bardhe, 1886 cc, 289.233 km, ABS, ESP, A/C: Standart, A/C: Clima, Cruise Control, Komanda në timon

the properties and uses of fluxes in molten aluminum …

Copper-Nickel Alloys: Properties, Processing, Appliions Source: German Copper Institute (DKI) 1. General information on Cu-Ni alloys 1.1 Historical 1.2 The Cu-Ni equilibrium diagram 1.3 Effect of alloying elements 1.4 Cu-Ni alloys in EN standards 1.5

2002'' BMW 330 për shitje. Tiranë, Shqipëri

-Instaluar Paket POWER BOX -20% me pak konsum karburanti dhe deri 40% rritje fuqie makines, version i 2014 -xDrive (Sistem Terheqje 4x4) -188 mij km te bera (origjinale te makines) - E Zeze, Tapiceri lekure Bezhe -Kaio Automatike dhe Steptronic, M + /

Shitet golf 6 - Automobile.al

Volkswagen Modeli Golf Kilometrazhi 205.000 km Gjendja I Ri Karburanti Diesel (Naftë) Numri i dyerve të makinës 4/5 Numri i sediljeve 5 Ngjyra e jashtme Gri