Home > Products >  volkswagen golf 4 konsum karburanti in norway

volkswagen golf 4 konsum karburanti in norway

Cars for sale in Vlorë - onlyauto.al

Volkswagen Golf viti 2001, Grey, 250000km Shitet golf 4 viti prodhimit 2001 me 3 t kuqe 150 kuaj fuqi motorr comorei me baxha, drita kseno me lup, sedilje me ngrohje, navigator, sedile lkur, pasqyra inoksi vaj filtra t ndrruar rrip faz.

GOLF 4 NAFTE - TREGU I MAKINAVE

Golf 4 nafte dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni vw golf 4 nafte ne shitje golf 4 me nafte ne shitje golf 4 nafte makina ne shitje golf 4 nafte golf 4 nafte te perdorura shitet golf 4 2500 euro nafte tirane shitet golf 4 19 nafte golf 3 14 nafte

silicon carbide phase diagram using method

Phase composition and crystallographic structure were determined by the X-ray diffraction method using the XPert device with a cobalt lamp, with 40 kV voltage. The measurement : 30º - 120º. 4 Microhardness of the cross section of the laser surface

Volkswagen - Njoftime

Karburanti Diferenciali 2WD 4WD Madhësia motorike Vendi Qarku Qyteti / Zona Cmimi Me fotografi vetem Shitet Volkswagen Golf 4 (1.4 16 v) benzine Viti 1998 4,500.00 € PJESE KEIMI PER FIATAGRI Shitet Mercedes-Benz S-320 Viti 2008, 28.000

1996 BMW 318 E Argjendtë Ne Shitje - 1 200 Euro - Tiranë, …

Volkswagen (8) Karburanti: Benzinë (13) Benzinë Super (1) Gas Natural (1) LPG (2) Naftë (26) Shteti: Shqipëri (42) Kosovë (2) Qyteti: Tiranë (25) Durrës (12)

VW Volkswagen | Vetura në shitje | Tiranë | MirLir

Shitet Golf 4 1.4 Benzin+ Gas me letra per 1 vit Shitet VW Golf 4 1.4 benzin + gas -Taksa + Siguracion deri ne Dhjetor 2019 -VITI I PRODHIMIT 2000 Tiranë 12 mars 09:43

5 - Njoftime

Karburanti Diferenciali 2WD 4WD Madhësia motorike Vendi Qarku Qyteti / Zona Cmimi Me fotografi vetem Shitet Volkswagen Golf 4 (1.4 16 v) benzine Viti 1998 4,500.00 € PJESE KEIMI PER FIATAGRI Shitet Mercedes-Benz S-320 Viti 2008, 28.000

2007 Toyota RAV4 E Zezë Ne Shitje - 8 499 Euro - Elbasan, …

Volkswagen (6) Karburanti: Benzinë (11) Gas Natural (1) LPG (2) Naftë (18) Shteti: Shqipëri (31) Kosovë (2) Qyteti: Tiranë (25)

Shitja e Volkswagen në Shqipëri - faqja 2 - onlyauto.al

Volkswagen Golf viti 2013, E zezë, 1.6L, 228000km Timon Multifunksional + Marshe ne Timon F1, Pilot Automatik, Kompjuter Bordi, Park Asist, Sensor Parkimi 360grad, Eco Start/Stop, Auto Hold, Sensor Shiu, Sensor Drite, Sedilje me Ngrofje, Navigato.

Golf - Njoftime

Karburanti Diferenciali 2WD 4WD Madhësia motorike Vendi Qarku Qyteti / Zona Cmimi Me fotografi vetem Shitet Volkswagen Golf 4 (1.4 16 v) benzine Viti 1998 4,500.00 € PJESE KEIMI PER FIATAGRI Shitet Mercedes-Benz S-320 Viti 2008, 28.000

OKAZION Shitet Golf 4 1.4 benzin/gaz 2400€ | Durrës

Modeli. Golf. Shitet golf 4 1.4 benzin gaz (gazi ne leje qarkullimi , ne garanci) i vendosur tek eltoni redi ne fush kruje . Makina ka sherbimet e sapo bera , xhenerike , vaj filtra , 4 goma te reja , sapo nderruar filtrat e gazit , letrat dhe siguracion te sapo paguar . Makina ka konsum …

VW Golf VI 1.4 Benzine+Gaz BRC - Automobile.al

VW Golf VI 1.4 Benzine+Gaz 🔹Viti prodhimit 2009 🔹Motorri 1.4cc (59kW/80PS) i thjeshte pa turbo Benzine+Gaz 100% 🔹Emission Class : Euro 5 🔹Km 233000 (te dokumentuara) 🔹Impjanti i gazit BRC (montuar dhe certifikuar ne Gjermani) 🔹Kaio manuale 5 marshe

Shitja e Volkswagen në Shqipëri - faqja 3 - onlyauto.al

Volkswagen Golf viti 2009, E bardhë, 1.4L, 162000km GOLF 6; Forca mottorrike 1.4; Lloji i kajos Manuale; Karburanti benzin; Viti i prodhimit 11/2009; Pershkrim; Shitet Golf 6 viti 2009 me dogane te pagua; Motorr 1.4 benzin i thjesh.

GOLF 5 OKAZION - TREGU I MAKINAVE

Shitet mercedes benz c 300 4 matik, benzine + gas. viti i prodhimit 2010. motorri 2997 ccm (pa takse lluksi),odometri 234000km origjinale. kaio automatike 7g . ngjyre e zeze model ''040''. klima me 2 zona. fuqia 170kw/231hp, konsumi 9.8 l/100km.(ko

2014'' Volkswagen Golf për shitje. Tiranë, Shqipëri

VW Golf 7—1.6 Diesel TDI ( I-e kuqe ) BLUEEMOTION ,4 X 4,Viti Prodhimit 03.12.2014 me 176.000 km , I Sapo ardhur nga Zvicra , I sapo targuar disqe alumini + gomat e reja michelin , 4x4 ,tregues parakalim ,start&stop,pasqyrat me yllje,me vetparking pilot

4 x 100 14 gauge welded wire pvc coated 2 x 2 in algeria

welding wire 4 0 silicon carbide disk for 4 1 2 grinder in japan volkswagen golf 4 konsum karburanti tanzania silicon carbide disk for 4 1 2 grinder asia everbilt 4 ft x 100 ft steel welded wire powder precio de teka galvanised 4 100''s welded wire in norway 4 x 100 14

Golf - Njoftime

Karburanti Diferenciali 2WD 4WD Madhësia motorike Vendi Qarku Qyteti / Zona Cmimi Me fotografi vetem Shitet Volkswagen Golf 4 (1.4 16 v) benzine Viti 1998 4,500.00 € PJESE KEIMI PER FIATAGRI Shitet Mercedes-Benz S-320 Viti 2008, 28.000

GOLF 5 OKAZION - TREGU I MAKINAVE

Shitet mercedes benz c 300 4 matik, benzine + gas. viti i prodhimit 2010. motorri 2997 ccm (pa takse lluksi),odometri 234000km origjinale. kaio automatike 7g . ngjyre e zeze model ''040''. klima me 2 zona. fuqia 170kw/231hp, konsumi 9.8 l/100km.(ko

Shitet golf 5 2007 1.6 b/ ga në Tiranë | VW Volkswagen Vetura | …

VW Volkswagen Modeli Golf Viti i prodhimit 2007 Karburanti Benzinë + Gaz Kilometrazha 250 000 - 299 999 VW Volkswagen Përshkrimi Shitet golf 5 viti 2007 1.6 benzin- gaz motorr i thjeshte imjanti stage.( konsum minimal 4-5 mij lek gaz per 100 km

2005'' Volkswagen Touran për shitje. Lushnjë, Shqipëri

Bledi - blini 2005'' Volkswagen Touran në motors.al! Ofertë e përballueshme për 2005'' Volkswagen Touran nga pronari në Shqipëri (Lushnjë)

2014'' Volkswagen Golf për shitje. Tiranë, Shqipëri

MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE DHE ESTETIKE, ME KONSUM FARE TE ULET KARBURANTI. KILOMETRAT ORIGJINALE 175 mije km (ME FATURA SHERBIMESH TE GJITHA). SHITET PER TE MARRE NJE MAKINE ME TE RE.

VOLWAGEN SHARAN 1998NE SHITJE - TREGU I MAKINAVE

Shitet: toyota corolla verso 2.2 nafte d4d, kaio manuale 6+1, viti 2007, 4+1 vende, 173000km, ac klima, te gjitha xhamat elektrike, xhamat rapa te zi origjinal, sensor drite, sensor shiu, sensor parkimi para/rapa, ndezje start/stop, dy celesa o

GOLF 5 OKAZION - TREGU I MAKINAVE

Shitet mercedes benz c 300 4 matik, benzine + gas. viti i prodhimit 2010. motorri 2997 ccm (pa takse lluksi),odometri 234000km origjinale. kaio automatike 7g . ngjyre e zeze model ''040''. klima me 2 zona. fuqia 170kw/231hp, konsumi 9.8 l/100km.(ko

VW Golf 4 1.4 Benzin+ Gas me letra per 1 vit | Tiranë

Shitet VW Golf 4 1.4 benzin + gas -Taksa + Siguracion deri ne Dhjetor 2021 -VITI I PRODHIMIT 2000 -287000 KM - Impiant Gazi i montuar ne gjermani BRC -Euro 4 -Baxha xhami - Kaio MANUALE 5 MARSHE, - Ngjyrë gri metalizato, -Klima -RADIO - 4 xhama

C-Class - Njoftime

Karburanti Diferenciali 2WD 4WD Madhësia motorike Vendi Qarku Qyteti / Zona Cmimi Me fotografi vetem Shitet Volkswagen Golf 4 (1.4 16 v) benzine Viti 1998 4,500.00 € PJESE KEIMI PER FIATAGRI Shitet Mercedes-Benz S-320 Viti 2008, 28.000

2010 Mercedes-Benz E E Argjendtë Ne Shitje - 11 500 Euro - …

Masa E Motorrit: 3500 cc,Kuaj Fuqi: 272, RPM: 6000, Torque: 349, Pesha E Makinës: 1735 kg, Gjatësia: 4869 mm, Gjerësia: 1928 mm, Lartësia: 1466 mm, Harxhim Karburanti (autostradë) 9 Litra/100km, Harxhim Karburanti (qytet) 13,1 Litra/100km, Kapaciteti i

VW Golf VI 1.4 Benzine+Gaz BRC - Automobile.al

VW Golf VI 1.4 Benzine+Gaz 🔹Viti prodhimit 2009 🔹Motorri 1.4cc (59kW/80PS) i thjeshte pa turbo Benzine+Gaz 100% 🔹Emission Class : Euro 5 🔹Km 233000 (te dokumentuara) 🔹Impjanti i gazit BRC (montuar dhe certifikuar ne Gjermani) 🔹Kaio manuale 5 marshe

VOLKSWAGEN GOLF 5 GOAL 1.9 T në Tiranë | VW Volkswagen …

🇩🇪 VOLKSWAGEN GOLF 5 GOAL 1.9 TDI INDIVIDUAL -EURO 4 - FULL OPSIONAL DESIGNO -VITI 12/2006 -Seria HIGHLINE INDIVIDUAL -189000 KM ORIGJINALE -Kaio MANUALE -PILOT AUTOMATIK (Kontroll dhe limitim i s