Home > Products >  volkswagen golf 4 konsum karburanti uses

volkswagen golf 4 konsum karburanti uses

Shitet golf 6 - Automobile.al

Volkswagen Modeli Golf Kilometrazhi 205.000 km Gjendja I Ri Karburanti Diesel (Naftë) Numri i dyerve të makinës 4/5 Numri i sediljeve 5 Ngjyra e jashtme Gri

2014'' Volkswagen Golf për shitje. Tiranë, Shqipëri

I/e përdorur E bardhë 2014'' Volkswagen Golf Naftë Mekanike 140000 km. VW Golf 7—1.6 Diesel TDI ( I-e kuqe ) BLUEEMOTION ,4 X 4,Viti Prodhimit 03.12.2014 me 176.000 km , I Sapo ardhur nga Zvicra , I sapo targuar disqe alumini + gomat e reja michelin

MAKINE ELEKTRIKE - TREGU I MAKINAVE

📂 shitet : golf plus 📂 viti i prodhimit : 2008 📂 forca motorrike : 1.9 naft 📂 karburanti : naft 📂 kaio : automat 📂 kilometra :126.000 orgjinale 📂 cmimi : 4.400 euro 📂 numri celularit 0699556192 📂 vendodhja : dur

2005'' Volkswagen Touran për shitje. Lushnjë, Shqipëri

I/e përdorur E zezë 2005'' Volkswagen Touran Naftë Automatike 20000 km. VW Touran 2.0 TDI Viti fund 2004 e ardhur nga Zvicra. Kaio Automat,Navi Usb,Sedilje Mershini e shum opsione te tjera.Makina eshte ne super gjendje,motorr kaio perfekt.Goma te reja behari+4 goma te reja dimri,sherbimet te gjitha te bera,kit faze,nuk ka nevoje per asnje sherbim,km origjinale me liber,sh pak … Çmimi €4,900.

VW GOLF 5 1.9 TDI (UNITED) 2008 | Kukës

Modeli: Golf. Marka: Golf 5 UNITED. Viti: 2008. Transmetuesi: Manual. Kilometrazha: 200 000 - 210 000. Karburanti: Naftë. Targa: Shqiptare. Ngjyra: E zezë perl. Komuna:Kukës.

GOLF 4 PA LETRA - TREGU I MAKINAVE

24.04.2021 (01:45):Shitet vw golf 4 1.9 nafte viti 2002 manuale makina posedon keto opsione: ->xhama elketrike ->pasqyra elektrike antiverbuese ->hapje yllje qendrore ->timon me 3 hapje ->kompjuter bordi …

Shitet Golf 4 1.4 Benzin+ Ga në Tiranë | VW Volkswagen Vetura | …

Golf Viti i prodhimit 2000 Karburanti Benzinë + Gaz Kilometrazha 200 000 - 249 999 VW Volkswagen Përshkrimi Shitet VW Golf 4 1.4 benzin + gas -Taksa + Siguracion deri ne Dhjetor 2019-VITI I PRODHIMIT 2000 -215000 KM - Impiant Gazi i montuar ne-Euro 4

2002'' BMW 330 për shitje. Tiranë, Shqipëri

-Instaluar Paket POWER BOX -20% me pak konsum karburanti dhe deri 40% rritje fuqie makines, version i 2014 -xDrive (Sistem Terheqje 4x4) -188 mij km te bera (origjinale te makines) - E Zeze, Tapiceri lekure Bezhe -Kaio Automatike dhe Steptronic, M + /

A e dini edhe sa kilometra mund të udhëtoni pasi ndizet drita e kuqe e makinës | Gazeta Dita - Gazeta Dita …

në fushore,pa kollona, në temperaturë 20 gradë dhe me një raport marrshi maksimal,5 ose 6,shpejtësi pak i 80 km/h, për konsum minimal!! ps:mono nëse ti përdor variantin tënd,pra pa kapur fundin,pas 10,15 vitesh 1/10 e serbatorit do ta kesh të ushur me

Shitet golf 5 2007 1.6 b/ ga në Tiranë | VW Volkswagen Vetura | …

VW Volkswagen Modeli Golf Viti i prodhimit 2007 Karburanti Benzinë + Gaz Kilometrazha 250 000 - 299 999 VW Volkswagen Përshkrimi Shitet golf 5 viti 2007 1.6 benzin- gaz motorr i thjeshte imjanti stage.( konsum minimal 4-5 mij lek gaz per 100 km

Vetura në shitje | Rajoni i Tiranës | MirLir

Volkswagen Tiguan 2014 4Motion 4x4 â Forca Motorrike: 2.0 4x4 â Karburanti: Nafte â Kajo: Automatike â Targa: Dogane e Paguar (Ga Tiranë Sot, 20:56

Shitet golf 6 - Automobile.al

Volkswagen Modeli Golf Kilometrazhi 205.000 km Gjendja I Ri Karburanti Diesel (Naftë) Numri i dyerve të makinës 4/5 Numri i sediljeve 5 Ngjyra e jashtme Gri

1997 BMW 318 E Argjendtë Ne Shitje - 1 200 Euro - Tiranë, …

Karburanti Naftë Transmisioni Manual Lloji Kabrio Drive RDW Motorri Në Linjë Pozicioni i Motorit Përpara Ngjyra e Jashtme E Argjendtë Ngjyra e Brëndshme E Zezë Cilindrat 4 Portat 2 Vëndet 5 Dogana E paguar Kondicioni E Përdorur Pëlqeje Në Facebook!

VW Volkswagen | Passat | Vetura në shitje | MirLir

VW Passat Motorri- 1.9 Tdi Kaio- Automat Karburanti-Nafte Kilometra-207000 Viti i Prodhimit-2003 P Tiranë 7 shkurt 13:59

VW Golf VI 1.4 Benzine+Gaz BRC - Automobile.al

Përshkrimi. VW Golf VI 1.4 Benzine+Gaz. 🔹Viti prodhimit 2009. 🔹Motorri 1.4cc (59kW/80PS) i thjeshte pa turbo Benzine+Gaz 100%. 🔹Emission Class : Euro 5. 🔹Km 233000 (te dokumentuara) 🔹Impjanti i gazit BRC (montuar dhe certifikuar ne Gjermani) 🔹Kaio manuale 5 marshe. 🔹Kondicioner Climatic.

OKAZION Shitet Golf 4 1.4 benzin/gaz 2400€ | Durrës

Shitet golf 4 1.4 benzin gaz (gazi ne leje qarkullimi , ne garanci) i vendosur tek eltoni redi ne fush kruje . Makina ka sherbimet e sapo bera , xhenerike , vaj filtra , 4 goma te reja , sapo nderruar filtrat e gazit , letrat dhe siguracion te sapo paguar . Makina posedon 4 xhama elektrik , kondicioner AC , kasetofon sony ( aux , usb) .

VW Golf VI 1.4 Benzine+Gaz BRC - Automobile.al

Përshkrimi. VW Golf VI 1.4 Benzine+Gaz. 🔹Viti prodhimit 2009. 🔹Motorri 1.4cc (59kW/80PS) i thjeshte pa turbo Benzine+Gaz 100%. 🔹Emission Class : Euro 5. 🔹Km 233000 (te dokumentuara) 🔹Impjanti i gazit BRC (montuar dhe certifikuar ne Gjermani) 🔹Kaio manuale 5 marshe. 🔹Kondicioner Climatic.

VW Volkswagen | Vetura në shitje | Tiranë | MirLir

Shitet Golf 4 1.4 Benzin+ Gas me letra per 1 vit Shitet VW Golf 4 1.4 benzin + gas -Taksa + Siguracion deri ne Dhjetor 2019 -VITI I PRODHIMIT 2000 Tiranë 12 mars 09:43

Volkswagen, Caddy, Viti 2007, Nafte | AutoBox.al

Volkswagen, Caddy, Viti 2007, Manual, Nafte, Bardhe, 1886 cc, 289.233 km, ABS, ESP, A/C: Standart, A/C: Clima, Cruise Control, Komanda në timon Qëndro i lidhur Harruat fjalëkalim?

VOLKSWAGEN GOLF 5 GOAL 1.9 T në Tiranë | VW Volkswagen …

🇩🇪 VOLKSWAGEN GOLF 5 GOAL 1.9 TDI INDIVIDUAL -EURO 4 - FULL OPSIONAL DESIGNO -VITI 12/2006 -Seria HIGHLINE INDIVIDUAL -189000 KM ORIGJINALE -Kaio MANUALE -PILOT AUTOMATIK (Kontroll dhe limitim i s

2007 Toyota RAV4 E Zezë Ne Shitje - 8 499 Euro - Elbasan, …

Volkswagen (6) Karburanti: Benzinë (11) Gas Natural (1) LPG (2) Naftë (18) Shteti: Shqipëri (31) Kosovë (2) Qyteti: Tiranë (25)

Vetura në shitje | Tiranë | VW Volkswagen | MirLir

MirLir: Vetura në shitje | VW Volkswagen | në Tiranë - Falas. Mire.

Vw golf vi 1.4 benzine+gaz 🇩🇪 - Durres

🚘 vw golf vi 1.4 benzine+gaz 🔹viti prodhimit 2009 🔹motorri 1.4cc (59kw/80ps) i thjeshte pa turbo benzine+gaz 100% 🔹emission class : euro 5 🔹km 233000 (te dokumentuara) 🔹impajnti i gazit brc (montuar dhe certifik

VW Golf 4 1.4 Benzin+ Gas me letra per 1 vit | Tiranë

Shitet VW Golf 4 1.4 benzin + gas -Taksa + Siguracion deri ne Dhjetor 2021 -VITI I PRODHIMIT 2000 -287000 KM - Impiant Gazi i montuar ne gjermani BRC -Euro 4 -Baxha xhami - Kaio MANUALE 5 MARSHE, - Ngjyrë gri metalizato, -Klima -RADIO - 4 xhama

Cars for sale in Vlorë - onlyauto.al

Shitet makina ne gjendje shume te mire 1.4 benzine motor origjinal Japon. Kondicione. 4 xhama elektri. sensor shiu dhe dritash cdo gje funksionale 4 goma te reja 90 % + gome rezerve bashke m.

Golf 5---1.9 TDI Dokumentacioni 1 vit | Elbasan

Karburanti Naftë Targa

Shitet golf 5 2007 1.6 b/ ga në Tiranë | VW Volkswagen Vetura | …

VW Volkswagen Modeli Golf Viti i prodhimit 2007 Karburanti Benzinë + Gaz Kilometrazha 250 000 - 299 999 VW Volkswagen Përshkrimi Shitet golf 5 viti 2007 1.6 benzin- gaz motorr i thjeshte imjanti stage.( konsum minimal 4-5 mij lek gaz per 100 km

Golf 5---1.9 TDI Dokumentacioni 1 vit | Elbasan

Karburanti Naftë Targa